Wszechstonność i profesjonalizm gwarantujemy od zawsze zadzwoń lub napisz 22 290 44 66 info@hermeneus.pl

Z
nami oszczędzasz

Oszczędzaj nawet do 50% na tłumaczeniach.

Profesjonalne tłumaczenia z wykorzystaniem programów pozwalających na generowanie oszczędności i podnoszenie jakości tłumaczeń.


Formularz szybkiej wyceny[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Zaufali nam

Rzetelność i odpowiedzialność to dla nas priorytet!

Decydując się na firmę FUTURE CENTRE mają Państwo gwarancję, że każdy projekt będzie prowadzony rzetelnie i odpowiedzialnie. Szanujemy bowiem czas naszych kontrahentów i dotrzymujemy swoich zobowiązań, dzięki czemu zyskaliśmy grono wiernych klientów oraz wiarygodność, którą w dalszym ciągu zamierzamy umacniać.

Klienci o nas

Bardzo dziękuję za pomoc. Tłumacz spisał się świetnie pomimo, że nie daliśmy mu zbyt dużo czasu na przygotowanie. Na pewno do Państwa wrócimy.
(Tłumaczenie ustne techniczne zlecone z dnia na dzień)

ZUT ENERGOAUDYT SP. Z O.O.

Dobry partner w biznesie. Współpracujemy już cztery lata. Podejmują zlecenia o bardzo krótkim czasie wykonania. Wielokrotnie realizowali tłumaczenia mało czytelnych rysunków technicznych i dokumentacji konstrukcyjnej. Polecam biuro tłumaczeń Hermeneus.

PRACOWNIK PESA BYDGOSZCZ S.A.

Tłumaczenie bardzo szybko zrealizowane - nawet szybciej niż zakładałem. Pomimo specjalistycznego zakresu słownictwa nie miałem żadnych uwag (co się rzadko zdarza). A na dodatek całość zrealizowana sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Agnieszka Opałko wie jak zadbać o relacje z klientem

KRK PARTNERZY SP. Z O.O.

To takie proste

1

Zlecasz

Proces złożenia zamówienia jest szybki i prosty. Wysyłka plików mailem lub poprzez portal kliencki, akceptacja wyceny jednym kliknięciem. Każdy projekt przechowywany jest w naszej bazie.

2

Tworzysz bazę

Każde zlecenie zasila bazę danych tłumaczeń klienta. Przy powtarzalnych plikach, bądź plikach które wymagają częstych modyfikacji pozwala to na szybszą i tańszą realizację zleceń.

3

Oszczędzasz

Powtórzenia to tylko 50% stawki! Zatem im więcej zlecasz tym większą bazę tworzysz i więcej oszczędzasz.