Kim jesteśmy

Biuro Tłumaczeń Future Centre (dawniej Hermeneus) specjalizuje się w usługach lingwistycznych, łącząc pasję i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu posiadamy własną metodykę pracy, która pozwala nam działać wyjątkowo efektywnie. Wdrożone przez nas systemy kontroli i weryfikacji zapewniają jakość świadczonych usług, co docenili nasi Klienci, pośród których wielu to uznane marki!

 

Naszą największą wartość stanowi starannie dobrany zespół lingwistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu oferujemy szereg typów tłumaczeń w ponad 30 językach. Nad każdym zleceniem pieczę sprawuje koordynator zlecenia, który czuwa nad spójnością terminologii, poprawnością gramatyczną, stylistyczną oraz zgodnością tłumaczenia z oryginalnymi materiałami. W szczególnych przypadkach dodatkową weryfikację tłumaczenia przeprowadzają eksperci związani z określoną dziedziną, m. in. inżynierowie, lekarze, pracownicy naukowi.

 

Jakość to nasz podstawowy priorytet, który osiągamy dzięki starannemu doborowi profesjonalnych tłumaczy i odpowiednio skonstruowanej formule działania. Ponadto posiadamy niezwykle wysoki stopień informatyzacji procesów biznesowych oraz systemy wspomagające tłumaczenie i korektę tekstów, co przekłada się na jakość i szybkość realizowanych przez nas zleceń!

Wycena

Formularz szybkiej wycenyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus z siedzibą w Żółwinie, ul. Bajkowa 3 w zakresie niezbędnym do udzielenia informacji na zapytanie oraz kontaktu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 , poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus z siedzibą w Żółwinie, ul. Bajkowa 3 na podany w formularzu kontaktowym adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin świadczenia usług w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych świadczonych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus. Pełna treść regulaminu.

Zamknij i wróć do formularza