Jakość

Gwarantowana jakość zawsze w terminie!

Biuro Tłumaczeń FUTURE CENTRE stosuje kontrole jakościowe oraz specjalistyczne narzędzia w celu zapewnienia spójnego tłumaczenia i lingwistycznej weryfikacji. Nasze tłumaczenia to nie tylko wysoka jakość usług, czy krótkie terminy realizacji i korzystne stawki, ale przede wszystkim gwarantowana poufność, która jest integralną i podstawową częścią polityki naszej firmy.

strony

15000000

przetłumaczonych słów

pliki

46

obsługiwanych rozszerzeń plików

minuty

250 000

godzin doświadczenia

kawy

15000

wypitych filiżanek kawy

Etapy kontroli jakości

 • Jakość
  image/svg+xmlimage/svg+xml
 • 1
  Rekrutacja Tłumaczy
 • 2
  Kontrola Jakości Zleceń
 • 3
  Feedback Klienta
Wycena

Formularz szybkiej wycenyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus z siedzibą w Żółwinie, ul. Bajkowa 3 w zakresie niezbędnym do udzielenia informacji na zapytanie oraz kontaktu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 , poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus z siedzibą w Żółwinie, ul. Bajkowa 3 na podany w formularzu kontaktowym adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin świadczenia usług w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych świadczonych przez Biuro Tłumaczeń Hermeneus. Pełna treść regulaminu.

Zamknij i wróć do formularza